М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінің бітіруші-студенттерімен кездесу

2019 жылғы 4 желтоқсанда «Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы» КММ «Білім саласындағы әдістемелік жұмыс және ақпараттық технологиялар орталығы» КММ қызметкерлерінің «Тарих» мамандығы бойынша білім алып жатқан М. Қозыбаев атындағы СҚМУ бітіруші-студенттерімен кездесуі өтті.

2334

Осы кездесу барысында «Білім беру саласындағы әдістемелік жұмыс және ақпараттық технологиялар орталығы» КММ директорының орынбасары Б.У. Жүсіпов және «Білім беру саласындағы әдістемелік жұмыс және ақпараттық технологиялар орталығы» КММ тарих жөніндегі әдіскері Д.И. Виноградов болашақ тарих мұғалімдеріне СҚО білім беру ұйымдарында жас мамандарды жұмысқа орналастыру үрдісінің негізгі кезеңдері түсіндірілді, сондай-ақ жас мамандарды мемлекеттік қолдау шаралары туралы көптеген сұрақтарға жауап берді.

Қосылды: 05.12.2019 в 10:13