Ағылшын тілінде білім беру: жаңа оқулықтар- оқытудың жаңа әдістері

2018 жылғы 28-29 наурыз Білім саласындағы әдістемелік жұмыс және ақпараттық технологиялар орталығы InterPress әдістемелік - кеңес беру орталығы Oxford University Press баспа үйінің қолдауымен «Ағылшын тілін оқытуда заманауи оқыту әдістерін қолдану» тақырыбында Солтүстік Қазақстан облысының ағылшын тілі мұғалімдері мен әдіскерлеріне арналған тренингтік курстар ұйымдастырды.

Ағылшын тілінде білім беру:
жаңа оқулықтар- оқытудың жаңа әдістері

2018 жылғы 29 наурыз «Жаратылыстану-математикалық цикл пәндерін ағылшын тілінде оқытуда жаңа заманауи әдістерді қолдану» тақырыбында пән мұғалімдеріне арналған ақысыз тренинг өткізілді.
     Іс-шараның мақсаты English Friends и English Plus Oxford University Press баспасының жаңартылған мазмұндағы оқулықтарымен жұмыс жасау және мұғалімдерді жаңа технологиялар мен оқу материалдарымен таныстыру.
     Семинар-тренинг соңында қатысушылар сертификатпен марапатталды.

Тегтер:  CMRITO

Қосылды: 02.04.2018 в 00:00