Жылдың үздік колледжі

Солтүстік Қазақстан кәсіптік-педагогикалық колледжінде 2017 жылдың қыркүйектің 18 оқу мекемесін марапаттау рәсімі өтті.

Жылдың үздік колледжі

Шараның мақсаты: Солтүстік Қазақстан кәсіптік-педагогикалық колледжін құттықтау, техникалық және кәсіптік білімнің беделін көтеру, жастарда еңбек адамы туралы позитивті ой қалыптастыру.

Марапаттау рәсіміне «Президент және халық» республикалық қоғамдық-саяси газеттің бас редакторы Тоқашбаев М. Б., Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Білім басқармасы басшысының орынбасары Ткаченко В. С., Солтүстік Қазақстан облысының Кәсіпкерлер палатасының адами капиталды дамыту бөлімінің бастығы Литвиненко В. В., колледж директорлары, педагогикалық еңбек ардагерлері, колледждің оқытушылары мен студенттері қатысты.

Оқу мекемесінің «Жылдың үздік колледжі» жобасындағы жеңіс биылғы бас жетістігі болды. Жоба «Уақыт Таңдауы – Выбор Времени» Республикалық Агенттік «Президент және Халық» атты Республикалық қоғамдық-саяси газетпен бірге ұйымдастырылды. «Жылдың үздік колледжі» сертификаты колледж директоры Ж.Т.Әбілмәжінге тапсырылды. Сонымен қатар колледж «Динамика развития» номинациясында «Жыл көшбасшысы» сертификатымен марапатталды. Сертификатты Солтүстік Қазақстан облысының Кәсіпкерлер палатасының адами капиталды дамыту бөлімінің бастығы Литвиненко В. В. тапсырды.

Колледж оқытушылары да «Білім саласында үздік» медальдарымен марапатталды. Құттықтау сөзімен Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Білім басқармасы басшысының орынбасары Ткаченко В. С. сөйледі.

Колледж студенттері орындаған музыкалық нөмірлер шараны салтанатты, жарқын, мерекелі етті.

Колледж өзінің жеңістерін 60-жылдық мерейтойға арнады.

Бұл шара «Қазақстан-Петропавл», «Первый Северный» облыстық телевизиялық аранлардың жаңалықтар лентасында жарияланды

Музыкальные номера, исполненные студентами колледжа, сделали мероприятие торжественным, ярким, праздничным.

Свои победы колледж посвятил 60-летнему юбилею.

Данное мерорприятие освещено в новостных лентах областных телевизионных каналов «Қазақстан-Петропавл», «Первый Северный».

Тегтер:  Білім, колледж

Авторы: cmrito