Техникалық және кәсіптік білім берудің педагог қызметкерлері арасында "Тәуелсіздік жолында" тақырыбында облыстық эссе байқауының қорытындысы

Техникалық және кәсіптік білім берудің педагог қызметкерлері арасында "Тәуелсіздік жолында" тақырыбында өткен облыстық эссе байқауының қорытындысы шығарылды.

Байқауға 19 педагог қатысты. Қазіргі уақытта конкурстық жұмыстар кіретін электрондық жинақ қалыптастырылуда.

1 орын - Жармұхамбетова Винера Оралқызы, "Солтүстік Қазақстан кәсіптік-педагогикалық колледжі"КМҚК ағылшын тілі оқытушысы;

2 орын - Макишев Алмат Казакбаевич, "Гуманитарлық-техникалық колледжі"мемлекеттік мекемесінің қазақ тілі және әдебиет пінінің оқытушысы;

3 орын - Джунь Ирина Викторовна, "Ескендір Даутов атындағы Петропавл қ.қызмет көрсету саласы колледжі"КММ өндірістік оқыту шебері.

Қосылды: 22.10.2021 в 09:21